RODO

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

§ 1

Administratorami Twoich danych (imię, nazwisko, tel. kontaktowy, adres zamieszkania, adres e mail, wizerunek) jest marfoto Marcin Szybka z siedzibą w Gościmcu 79, 66-542 Zwierzyn

Dane będą przetwarzane w celu:

  • podpisania umowy

  • kontaktu e-mailowego

  • kontaktu telefonicznego

  • zapewnieniu bezpieczeństwa wykonywanej usługi

  • wyeliminowaniu oszustwa lub nadużycia

§ 2

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane administrator będzie przekazywał podmiotom przetwarzającym je na jego zlecenie, np. podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

§ 3

Zgodnie z obowiązującymi przepisami właścicielowi danych przysługują następujące uprawnienia:

  1. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych, ich właściciel może ją w dowolnym momencie wycofać lub ograniczyć. Wystarczy, poinformować o tym Administratora.

  2.  Właściciel danych ma prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia swoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

  3. Właściciel danych ma prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez Administratora swoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

§ 4

Administrator będzie przetwarzać dane osobowe do czasu istnienia podstawy ich przetwarzania tj.:

  • W przypadku zgody użytkownika na przetwarzanie danych ? do momentu, w którym ją wycofa lub ograniczy.

  • W przypadku niezbędności danych do wykonania umowy, aż do czasu jej wykonania. Co oznacza również czas, w którym można dochodzić roszczeń z tytułu wykonania umowy.

§ 5

Jako właściciel danych osobowych masz możliwość skożystania z prawa bycia zapomnianym. W celu skożystania z tej możliwości proszę o informację na adres mailowy administratora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Читать электронный журнал Космополитен, Бурда и другие.