PLANOWANIE ŚLUBU - 5 miesięcy przed ślubem

Może to niektórym wydawać się śmieszne, ale wizyta u dentysty przed ślubem jest równie ważna jak wybór i rezerwacja fotografa ślubnego Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ niecały miesiąc przed moim ślubem dopadł mnie ból zęba, bez dentysty się nie obyło. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby dopadł mnie w dzień przed ślubem.

 

W tym momencie warto również pomyśleć o zamówieniu zaproszeń ślubnych, przypinek, pojemników na ciasto i.t.p rzeczy które są niezbędne w dniu ślubu. Nie zwlekajcie z zamawianiem na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że deklarowane 3 dni w sklepach internetowych wydłużą się do dwóch tygodni. Jako fotograf spotkałem się już z taką sytuacją, gdzie Panna Młoda zamówiła zaproszenia przez sklep internetowy i czekała na nie dwa tygodnie, a mało tego, przyszły z błędem w nazwisku Pana Młodego….

Czym pojedziemy do ślubu? Takie pytanie często zadajecie sobie podczas planowania ślubu. To odpowiedni czas, aby już pomyśleć o transporcie. Kreatywność Par Młodych jest ogromna, począwszy od rowerów na limuzynach kończąc. Z moich obserwacji wynika, że w przypadku samochodu im starszy tym wszyscy goście bardziej się zachwycająZ ostatnich ślubów, na którym robiłem zdjęcia, najciekawszy transport jaki miała Para Młota to ŻUK. Tak tak dobrze napisałem, piękny, czerwony Żuk. Stary poczciwy „Żuczek” zrobił na ślubie furorę.

Jeśli zdecydujecie się wziąć na kierowcę znajomego z jego autem, pamiętajcie o przyklejeniu ozdób w taki sposób, aby później nie zostały ślady na lakierze. Ja już wiem na pewno, że dwustronna taśma do papieru to nie najlepszy pomysł. Ślady nie zostały, ale 3 godziny z suszarką do włosów i ścieranie kleju nie należało do najprzyjemniejszych :-/